Eleşkirt Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, laboratuvar-test-tetkik sonuçları, telefon, adres ve ulaşım bilgilerini içerir. Ayrıca kan tahlil sonuçlarınızdaki değerlerin ne anlama geldiğini öğrenebileceğiniz bilgileri içerir.

Hastane: Eleşkirt Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0472 711 41 42
Faks: 0472 711 49 63
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: İstiklal Mahallesi, Hükümet Konağı Arkası Eleşkirt / Ağrı
İnternet Sitesi: http://www.eleskirtdh.gov.tr
E-Posta: agridhs3@saglik.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Eleşkirt Devlet Hastanesine İstiklal Mahallesi, Hükümet Konağı Arkası Eleşkirt / Ağrı adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0472 711 41 42 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir