Erzurum Atatürk Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0442 344 6666
Faks: 0442 236 1301
Adres: Üniversite Kampüsü Yakutiye Erzurum 25040
E-Posta: hastane@atauni.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Yakutiye Hastanesine Üniversite Kampüsü Yakutiye Erzurum 25040 adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0442 344 6666 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. vildan örek

  sistemde hiçbir tahlil sonucumuzu göremiyoruz bir hata var sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. admin Yazar

   Tahlil Sonucu bağlantımızda bir sorun görünmüyor. Tc kimlik numaranız ve doğum yılınızı girerek sorgulama yapınız. İyi günler dileriz.

 2. yakup

  hiçbir şekilde tahlil sonuçlarını göremiyoruz.Lütfen buna bir çare bulun bu hastahaneye bu yakışmıyor.

  1. admin Yazar

   Tahlil sonuçlarınız kişiye özel olduğundan bizim ulaşmamız mümkün değildir. Tahlil sonuçlarınız sisteme yüklenmemiş olabilir. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz.

 3. ergün

  Tahlil sonuçlarını olduğu sayfa açılmıyor ki bize özel olduğunu biz de biliyoruz.2, 3 aydır tahlil sonuçlarını göremiyoruz.yani sayfa hiç açılmıyor.

 4. admin Yazar

  Sayfamızdaki Tahlil Sonuçları butonuna basıp bir süre bekledikten sonra, karşınıza gelen sayfada Tetkik Sonuçları kısmına tıklamanız gerekiyor. Sorun bundan sonraki aşamada ise maalesef buna müdahale edemiyoruz. Acil şifalar dileriz Ergün Bey.

 5. ergün

  Değerli site yöneticileri gerçekten bir haftadır sonuçları görmek için mücadele ediyorum.Fakat hiçbir şekilde tahlil görüntüleme sayfası açılmıyor.Farklı bilgisayarlarda da denedim olmadı.Malum sonuçları yazılı olarak vermiyorsunuz en azından tahlil sonuçlarına ulaşım bu kadar zor olmamalı.Bankaların sitelerinde bile bu kadar zor ulaşım yok .Lütfen bu işle uğraşan arkadaş buna acil çözüm bulmalı ki vatandaş mağdur olmasın.Bilgi işlem çağında yaşıyoruz.ama sonuçlara bir türlü ulaşamıyoruz.selamlar

 6. İBRAHİM

  Hasta bilgileri ve tetkik bilgileri gözüküyor. Fakat tahlil sonuç bilgileri ekranda gözükmüyor.

 7. Betul

  Iyi gunler. Tahil sonuclarina ulsamiyoruz. Defaatle denedik olmuyor. Satfa ile ilgili sikintivar. Lutfen ilgilenin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir