Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bölge Eğitim Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0442 232 5555
Adres: Osman Gazi Mah. Çat Yolu Üzeri 25070 Yıldızkent / Erzurum
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Osman Gazi Mah. Çat Yolu Üzeri 25070 Yıldızkent / Erzurum adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0442 232 5555 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir