Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Nenehatun Doğum Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0442 317 2295
Adres: Yukarı Köşk Mh.Doktor Refik Saydam Cd.Çat D100 Kara Yolu Üzeri Palandöken/Erzurum
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesine Yukarı Köşk Mh.Doktor Refik Saydam Cd.Çat D100 Kara Yolu Üzeri Palandöken/Erzurum adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0442 317 2295 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir