Erzurum Özel Buhara Hastanesi Tahlil Sonuçları

Erzurum Özel Buhara Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Erzurum Özel Buhara Hastanesi
Telefon Numarası: 0442 316 8097 – 444 4802
Faks:
Adres: Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı Aziziye Araştırma Hastanesi Karşısı Yenişehir / Erzurum
E-Posta: info@buharahastanesi.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Erzurum Özel Buhara Hastanesine Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı Aziziye Araştırma Hastanesi Karşısı Yenişehir / Erzurum adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0442 316 8097 – 444 4802 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

2 Yorum Var

  1. KÜBRA 2 Ekim 2015 Reply
    • turan 12 Haziran 2016 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir