Erzurum Özel Şifa Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Erzurum Özel Şifa Hastanesi
Telefon Numarası: 0442 329 0000
Faks: 0442 329 0426
Adres: Erzurum-Erzincan karayolu Gezköy Kışlası yanı Saltuklu mah. Şifa cad. 14 nolu bina Daire/1 25200 Aziziye (Dadaşkent) ERZURUM
E-Posta: info@sifa.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Erzurum Özel Şifa Hastanesine Erzurum-Erzincan karayolu Gezköy Kışlası yanı Saltuklu mah. Şifa cad. 14 nolu bina Daire/1 25200 Aziziye (Dadaşkent) Erzurum adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0442 329 0000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir