Esenler Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Esenler Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Esenler Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 440 3900
Adres: Havaalanı Mah.Taşocağı Cad.No 19 34220 Esenler-İstanbul Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği:mimar Sinan Mh. 1. Cadde No:20 Esenler/istanbul Tel:212 508 77 71
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Esenler Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine Havaalanı Mah.Taşocağı Cad.No 19 34220 Esenler-İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 440 3900 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir