Esenyurt Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Esenyurt Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Esenyurt Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 596 1999
Adres: Merkez Bina : Fatih Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı No:8 Esenyurt/istanbul Kızılay Ek Hizmet Binası : İnönü Mh. Sıdıka Cebecioğlu Sok. No:7 Esenyurt/istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Esenyurt Devlet Hastanesine Fatih Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı No:8 Esenyurt-İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 596 1999 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir