Eskişehir Mihalıççık Gün Sazak İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Eskişehir Mihalıççık Gün Sazak İlçe Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Mihalıççık Gün Sazak İlçe Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0222 631 3565
Adres: Medrese Mah.Şehit Yüzbaşı Tuncel Bingöl Sok.Mihalıççık / Eskişehir

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Mihalıççık Gün Sazak İlçe Hastanesine Medrese Mah.Şehit Yüzbaşı Tuncel Bingöl Sok.Mihalıççık / Eskişehir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0222 631 3565 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir