Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Eski Ssk Bölge Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0222 211 9595
Adres: Merkez: Uluönder Mah. Salih Bozok Cad. No:23 26190 Tepebaşı-Eskişehir
Arifiye Semt Polikliniği: Arifiye Mah. Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:43 Eskişehir İl Emmiyet Müdürlüğü Karşısı Tel:222 220 11 15
Mavi Hastane: Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı / Eskişehir Tel:222 211 95 95
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesine Uluönder Mah. Salih Bozok Cad. No:23 26190 Tepebaşı-Eskişehir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0222 211 9595 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir