Etlik Lokman Hekim Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Etlik Lokman Hekim Hastanesi
Telefon Numarası: 444 99 11
Faks: 0312 326 49 09
Adres: Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik Keçiören / Ankara
E-Posta: –
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Etlik Lokman Hekim Hastanesine Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik Keçiören / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 444 99 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. gulcan

    Bu nasıl bir iletişim sistemi her defasında 444 lü hatla ulaşabiliyoruz hatta ulaşamıyoruz. Sizin sayenizde telefondaki dakikalarımın 2 kat üstüne çıkarak çok yüksek fatura ödedim. Yaptıracağım tahlili bedava yapsanız yine ödeyemeceksiniz. Bu nasıl bir hizmet sektörü sizin gibi büyük bir kuruluşa yakışmıyor acilen bu sistemini değiştirin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir