Eyüp Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Eyüp Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Eyüp Ssk Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 417 2900
Adres: Merkez: Silahtarağa Caddesi No: 53\55\57 Eyüp/istanbul Ali Külünk Semt Pol:sarıgöl Mah.Ordu Cad.Çınarcık Sok.No:58 gaziosmanpaşa/istanbul Tel:212 418 48 48 Kemerburgaz Mithatpaşa Mah. Dispanser Sok. No:15/19 Eyüp/istanbul Tel: 0 212 360 20 51
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Eyüp Devlet Hastanesine Silahtarağa Caddesi No: 53\55\57 Eyüp/istanbul Ali Külünk Semt Pol:sarıgöl Mah.Ordu Cad.Çınarcık Sok.No:58 gaziosmanpaşa-İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 417 2900 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir