Fatih İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Fatih- İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Samatya Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 459 6000
Adres: Merkez: Kasap İlyas Mah. Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. Pk: 34098 Fatih-istanbul Osmaniye/bakırköy Semt Pol:osmaniye Mahallesi Fabrikalar Caddesi Cemiyet Sok. No: 70 Bakırköy Tel:212 660 86 57 Kızılelma Fındıkzade Semt Pol:hekimoğlu Alipaşa Cad. Seyitömer Mah. No:82 Kocamustafapaşa Fatih-istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Fatih İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Kasap İlyas Mah. Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. Pk: 34098 Fatih-İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 459 6000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. SEYFETTİN KARADAŞ

    istanbul eğitim ve araştırma hastanesi osmaniye polikinliğinden kan tahlil sonucunu öğrenemiyorum. sistemde bir sorunmu var

  2. GÜNNUR

    laboratuar sonuçları için ulaşamıyorum tıkladığımda aşağıdaki uyarı yazısını veriyor sayfada

    Bu siteye ulaşılamıyor
    samatya.probel.com.tr ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir