Fırat Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi
Telefon Numarası: 0424 233 3555 (pbx)
Faks: 0424 238 8096
Adres: Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampusu 23119 ELAZIĞ
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesine Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampusu 23119 ELAZIĞ adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0424 233 3555 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. cengiz

  Hastanenizin web sayfanızdaki tahlil sonuçları kısmına uzu süreden beri girilemiyor. Bu konuda açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim.

 2. nrg

  neden mamografi tomografi ultrason ve goruntuleme ile ilgili sonuçları göremiyoruz lütfen buna bi çözüm bulun bi an önce

 3. ERGÜN

  Hastanenizin web sayfanızdaki tahlil sonuçları kısmına uzu süreden beri girilemiyor.
  WEB SAYFANIZ ÇALIŞMIYORSA NİYE HİZMET İÇİN SAYFAYI AÇMIŞSINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir