Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: 75. Yıl Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0342 338 5101
Adres: Merkez: Osmangazi Mah 62 Nolu Cad. P.K:27060 Şehitkamil / Gaziantep
Selma-Adnan İnanıcı Semt Polikliniği: Ocaklar Mah. Hasip Duri Cad. 230/1 Şahinbey / Gaziantep Tel:342 271 78 78
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesine Osmangazi Mah 62 Nolu Cad. P.K:27060 Şehitkamil / Gaziantep adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0342 338 5101 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir