Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0342 360 0888
Adres: Merkez: Osmangazi Mah. Kadıdeğirmeni Polis Evi Yanı Şehitkamil / Gaziantep
Gazikent Semt Polikliniği: Atakent mah. 36 nolu sok.no:4 Atmaca Apartmanı Şehitkamil / Gaziantep Karşıyaka Semt Polikliniği: Yeşilova Mah. h.korutürk cad. 30a Şehitkamil / Gaziantep
Vatan Semt Polikliniği: Vatan Mah. 66. Cad. Şahinbey / Gaziantep
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesine Osmangazi Mah. Kadıdeğirmeni Polis Evi Yanı Şehitkamil / Gaziantep adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0342 360 0888 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir