Gaziantep Şehitkamil Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Gaziantep Şehitkamil Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Gaziantep Şehitkamil Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0342 339 3333
Adres: Merkez: Sarıgüllük Mah. Zübeyde Hanım Bul.İbrahim Bali Cad. Şehitkamil / Gaziantep
Cemile Abdullah Kiraz Perlikaya Semt Polikliniği: Vatan Mah. 66 Nolu Cad. No:3 Şahinbey / Gaziantep tel:342 271 33 33
Gazikent semt Polikliniği: Atakent Mah. 2036. sok. atmaca apt. no:4 Gazikent / Gaziantep tel:342 241 45 44
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Sarıgüllük Mah. Zübeyde Hanım Bul.İbrahim Bali Cad. Şehitkamil / Gaziantep adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0342 339 3333 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir