Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 945 3000
Adres: Merkez:karayolları Mahallesi Osmanbey Cad.616.Sokak No:120 Gaziosmanpaşa İstanbul G.O.P Aliya İzzetbegoviç Semt Polikliniği: Merkez Mahallesi ,Salihpaşa Cad.,No:40/42 Sgk Müdürlüğü Bahçesi Gaziosmanpaşa
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Karayolları Mahallesi Osmanbey Cad.616.Sokak No:120 Gaziosmanpaşa İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 945 3000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir