Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
Telefon Numarası: 0356 212 9500 – 0356 444 7760
Faks: 0356 212 9417
Adres: Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ali Şevki Erek Yerleşkesi Merkez/TOKAT
E-Posta: hastane@gop.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi Laboratuvarları

gaziosmanpasa universitesi hastanesi binasi
Merkez Laboratuvarı

Merkez Laboratuvarı bünyesinde yer alan Tıbbi Biyokimya Laboratuvarında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi/Hastanesi’nde tüm dahili ve cerrahi birimlerde muayene olan; ayrıca tedavi ve takipleri sürdürülen hastalara 24 saat kesintisiz olarak acil ve rutin laboratuvar hizmeti vermektedir. Polikliniklerde muayene olan hastalardan kan alma biriminde alınan kan örnekleri pnömatik sistemle en kısa sürede tahlil için laboratuvarımıza ulaşmaktadır. Servis hastalarından alınan kan örnekleri de yine pnömatik sistemle laboratuvarımıza ulaşmakta ve derhal tam otomatik analizler için işleme alınmaktadır. Laboratuvarımızda internal ve external kalite güvencesinde, ileri teknoloji kullanılarak, alanında yetişmiş, akademik, teknik ve idari personeli ile doğru, güvenilir ve kesintisiz laboratuvar hizmeti sunulmaktadır. Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı bünyesinde Rutin Biyokimya, Acil Biyokimya, Hormon, İdrar, HPLC ve Elektroforez ve Moleküler Biyokimya bölümleri mevcuttur.

Rutin Biyokimya bölümünde; rutin biyokimya ve ilaç düzeyleri, 24 saatlik spot idrar testleri, Hormon Bölümünde; Troid testleri, tümör belirteçleri, kadın doğum paneli, ikili ve üçlü tarama testleri bulunmaktadır. İdrar bölümünde; tam otomatik idrar analizi yanı sıra gaitada gizli kan testi yapılmaktadır. Hplc ve Elektroforez bölümü ve Moleküler Biyokimya bölümlerinde HPLC tetkikleri ve moleküler tetkikleri yapılmaktadır.Ayrıca laboratuvarımız ve Anabilim Dalımız tarafından araştırma ve eğitim-öğretim faaliyetleri de sürdürülmektedir.

Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı
Açıklama:  Poliklinik hastalarımızın kan idrar ve diğer vücut sıvısı örnekleri kan alma biriminde alınarak laboratuarımıza transfer edilmekte, ve hasta sonuçları biyokimya uzmanı kontrolünden geçtikten sonra istem yapan birimlere dağıtılmaktadır. Acil testler ise, 24 saat süre ile çalışılmakta olup biyokimya tetkikleri 60 dakika, kardiyak marker tetkikleri 45 dakika, idrar ve gaita tetkikleri 30 dakika sonra istem yapan birimlerden dağıtılmaktadır.

Birim Sorumlusu: Yrd.Doç.Dr. İlknur BÜTÜN

Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı
Açıklama: Açıklama: Tıbbi Mikrobiyoloji laboratuarına gelen örnekler Mik.Uzmanınca kabul edilip çalışmaya alınmaktadır. 24 saat acil analizler çalışılmaktadır.

Birim Sorumlusu: Doç.Dr.Gülgün Yenişehirli

Patoloji Laboratuvarı
Açıklama: Her gün 08:00 – 17:00 arasında hizmet vermektedir.

Ana Bilim Dalı Başkanı: Doç.Dr.R.Doğan Köseoğlu

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesine Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ali Şevki Erek Yerleşkesi Merkez/TOKAT adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0356 212 9500 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir