Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil Sonuçları

Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0454 244 4444
Adres: Teyyaredüzü Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 325 / Merkez – Giresun
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Giresun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezine Teyyaredüzü Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 325 / Merkez – Giresun adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0454 244 4444 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir