Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Gümüşhane Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0456 213 5758
Adres: Merkez: Karşıya Mahallesi Halit Zarbun Sokak No:5 Gümüşhane
Torul İlçe Hastanesi Diş Polikliniği: Merkez Mah. Atatürk Cad.Torul/Gümüşhane Tel:456 611 28 66
Kürtün İlçe Hastanesi Diş Polikliniği: Transit Cad.Kürtün / Gümüşhane Tel:456 711 62 99
Köse İlçe Hastanesi Diş Polikiniği: Yeni mah. Aydın Doğan Cad. Köse / Gümüşhane
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Karşıya Mahallesi Halit Zarbun Sokak No:5 Gümüşhane adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0456 213 5758 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir