Harran Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon Numarası: 0414 318 3000
Faks:
Adres: Meteoroloji cad., 63300 Şanlıurfa
E-Posta: hastane@harran.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Hakkında

harran-universitesi-hastanesi-binasi İlk olarak Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz, Kadın-Doğum ve Çocuk olmak üzere 5 branşta kurulmuş olan hastanemiz, daha sonra bunlara Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Dermatoloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi,Adli Tıp ve Su altı ve Hiperbarik eklemiştir. Bugün 24 uzmanlık dalında konusunda uzman 56 doktor, her departmanda toplam 350 kişilik deneyimli sağlık personeli ve destek çalışanları ile 24 saat hizmet vermektedir.

 

Harran Üniversitesi Hastanesi Meteoroloji Caddesi 63300 Şanlıurfa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0414 318 3000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir