Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0326 229 1000
Faks: 0326 229 5654
Adres: Tayfur Sökmen Kampusu Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Serinyol – Antakya / Hatay
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine Tayfur Sökmen Kampusu Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Serinyol – Antakya / Hatay adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0326 229 1000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir