Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Telefon Numarası: 0326 618 6666 (Pbx)
Faks: 0326 618 9900
Adres: Numune Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:89 İskenderun 31200 Türkiye
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesine Numune Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:89 İskenderun adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0326 618 6666 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

    1. admin Yazar

      Malesef sitemizin böyle bir hizmeti bulunmamaktadır. Hastane ile irtibata geçebileceğiniz iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir