Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Çorum T.C. Sağlık Bakanlığı Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Çorum Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0364 223 0300
Adres: Merkez: Bahçelievler Mah. Çamlık Cd.No:2 Merkez / Çorum
Hasanpaşa Semt Polikliniği: Gülabibey Mah. Millet 1. Sok. Merkez / Çorum
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesine Bahçelievler Mah. Çamlık Cd.No:2 Merkez / Çorum adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0364 223 0300 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir