İmamoğlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İmamoğlu Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 891 37 01
Faks: 0322 891 37 05
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Hürriyet Mah. Saygeçit Sok. İmamoğlu / Adana
E-Posta: adanadhs2@saglik.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Genel Diş Polikliniği, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İmamoğlu Devlet Hastanesine Hürriyet Mah. Saygeçit Sok. İmamoğlu / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 891 37 01 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir