Isparta Dr. Sadık Yağcı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Isparta Dr. Sadık Yağcı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Dr.sAdık Yağcı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0246 233 0504
Adres: Merkez: Hızırbey Mah. 1509 Halis Sok.Doğumevi Yanı Merkez/Isparta
Keçiborlu İlçe Hastanesi Diş Kliniği: Tuzla Mah. Karanfil Sok.
Keçiborlu Devlet Hastanesi Keçiborlu Merkez/Isparta Tel:246 541 40 05
Uluborlu İlçe Hastanesi Diş Kliniği: Atatürk Bulvarı Kazım Karabekir Cad.Uluborlu Merkez/Isparta
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Isparta Dr. Sadık Yağcı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Hızırbey Mah. 1509 Halis Sok.Doğumevi Yanı Merkez/Isparta adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0246 233 0504 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir