İstanbul  Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bahçelievler Devlet Hastanesi Binası
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 496 5000
Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Karadeniz Caddesi No:48 Bahçelievler İstanbul 34192 Yenibosna Ek Hizmet Binası:yenibosna Merkez Mah. Ayvaz Cami Sokak No:4 Yenibosna/istanbul Tel:212 442 04 57-63
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul  Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Kocasinan Merkez Mahallesi Karadeniz Caddesi No:48 Bahçelievler İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 496 5000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir