İstanbul Özel Acıbadem Maslak Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Acıbadem Maslak Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 304 4444 / 444 5544
Faks:
Adres: Büyükdere Cad. No: 40 34457 Maslak / İstanbul
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Özel Araç İle Yol Tarifi (Asya Yakasından)

Tem otoyolunu tercih ederseniz; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtikten sonra, Sarıyer tabelasını takip ederek, Sarıyer kavşağından sağa dönünüz ve Sarıyer istikametine doğru ilerlerken Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda hastanemize ulaşabilirsiniz.
D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz, Boğaziçi köprüsünü geçtikten sonra, Levent sapağından sağa dönerek Maslak – Sarıyer istikametine ilerleyin. Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda hastanemize ulaşabilirsiniz.

Özel Araç İle Yol Tarifi (Avrupa Yakasından)

Tem otoyolunu tercih ederseniz; Fatih Sultan Mehmet köprüsüne gider gibi hareket ederek, köprüden önce Levent – Maslak – Sarıyer tabelasını takip ediniz ve Maslak – Sarıyer istikametine doğru tam sağdan giriniz. Maslak – Sarıyer istikametine ilerleyerek Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda hastanemize ulaşabilirsiniz.

Metro İle Yol Tarifi

Taksim – Darüşafaka metro hattının Darüşafaka durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Otobüs İle Yol Tarifi

25A Rumeli Kavağı – Beşiktaş
25T Sarıyer – Taksim
29A Derbent Mahallesi – Beşiktaş
29C Tarabya Üstü – Eminönü
Otobüslerini kullanarak Fatih Parkorman durağında ininiz. Hastanemiz hemen durağın karşısındadır.

İstanbul Özel Acıbadem Maslak Hastanesine Büyükdere Cad. No: 40 34457 Maslak / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 304 4444 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir