İstanbul Özel Çapa Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Çapa Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 530 5800 (Pbx) – 444 2272
Faks: 0212 530 9493
Adres: Şehremini Mh. Necip Asım Sk. No.:23 Çapa – Fatih – İstanbul
E-Posta: info@capahastanesi.com
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Özel Çapa Hastanesine Şehremini Mh. Necip Asım Sk. No.:23 Çapa – Fatih – İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 530 5800 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. Yasin Şen

    Merhaba.Ben 15.10.2015 tarihinde Bursa Uludağ Üniversitesinden kan yollamıştım.Tahlil sonuçu öğrenmek istiyorum ama protokol numarası ya da fiş numarası istiyor.Bende bunlara ait bir bilgi yok.Tahlil sonucumu nasıl öğrenirim.Yardımcı olursanız sevinirim.Kolay gelsin.
    Kimlik: ********** Doğum yılı :29.10.1990

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir