İstanbul Özel Florence Nightingale Hastanesi Tahlil Sonuçları

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Özel Florence Nightingale Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 375 6565 – 444 0 436
Faks:
Adres: Abide-i Hurriyet Cad. No: 166 Sisli – Istanbul
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Özel Florence Nightingale Hastanesine Abide-i Hurriyet Cad. No: 166 Sisli – Istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 375 6565 – 444 0 436 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

1 Yorum Var

  1. vildan 31 Ağustos 2015 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir