İstanbul Özel Medical Park Göztepe Hastanesi Tahlil Sonuçları

İstanbul Özel Medical Park Göztepe Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Medical Park Göztepe Hastanesi
Telefon Numarası: 0216 468 4444
Faks: 0216 468 4567
Adres: E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy – İstanbul
E-Posta: goztepe@medicalpark.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Özel Medical Park Göztepe Hastanesine E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy – İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 468 4444 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

1 Yorum Var

  1. Eslem Betül kamiloglu 16 Mart 2016 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir