İstanbul Özel Ota Jinemed Hastanesi Tahlil Sonuçları

İstanbul Özel Ota Jinemed Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Ota Jinemed Hastanesi
Telefon Numarası: 444 3802
Faks: 0212 327 6767
Adres: Ota Jinemed Hastanesi Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1 Beşiktaş / İstanbul
E-Posta: info@otajinemedhastanesi.com
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Özel Ota Jinemed Hastanesine Ota Jinemed Hastanesi Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1 Beşiktaş / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 444 3802 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

1 Yorum Var

  1. Aysel Bayram 6 Nisan 2017 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir