İstanbul Özel Sante Plus Hastanesi Tahlil Sonuçları

İstanbul Özel Sante Plus Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Sante Plus Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 664 6555
Faks: 0212 664 4536
Adres: Çırpıcı Mahallesi Turan Güneş Caddesi No:117 Zeytinburnu / İSTANBUL (Tramvay Son Durak)
E-Posta: info@santeplus.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Özel Sante Plus Hastanesine Çırpıcı Mahallesi Turan Güneş Caddesi No:117 Zeytinburnu / İSTANBUL (Tramvay Son Durak) adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 664 6555 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir