İstanbul Özel Silivri Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları

İstanbul Özel Silivri Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Silivri Medical Park Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 728 3550
Faks: 0212 728 9191
Adres: Mimarsinan Mahallesi, Sanayi 55. Sk. No:1 34570 Silivri/İstanbul
E-Posta: silivri@medicalpark.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Özel Silivri Medical Park Hastanesine Mimarsinan Mahallesi, Sanayi 55. Sk. No:1 34570 Silivri/İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 728 3550 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

1 Yorum Var

  1. GÜLCAN AKDER 8 Temmuz 2016 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir