İstanbul Özel Silivri Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Silivri Medical Park Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 728 3550
Faks: 0212 728 9191
Adres: Mimarsinan Mahallesi, Sanayi 55. Sk. No:1 34570 Silivri/İstanbul
E-Posta: silivri@medicalpark.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Özel Silivri Medical Park Hastanesine Mimarsinan Mahallesi, Sanayi 55. Sk. No:1 34570 Silivri/İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 728 3550 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. GÜLCAN AKDER

  Merhabalar;
  Annem MAKBULE AKDER in rahatsızlığı sebebiyle 31/5 /2016 da acil servise müracatımız oldu. 1/06/2016 tarihinde hastanenizde DR Hızır bey tarafından muayene sonucu tahliller yapıldı. Yaptırılan tahlil neticelerine ihtiyacımız vardır..Biz Kütahyada ikamet ediyoruz…Doktorumuz burada.. Tahlil neticelerinin tarafımıza gönderilmesini rica ederim.
  Yardımlarınız için ve hastane personelinin güzel yaklaşımları için teşekkür ederiz..
  Saygılarımla
  Gülcan Akder

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir