İstanbul Özel Şişli Kolan Internatıonal Hospital Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İstanbul Özel Şişli Kolan Internatıonal Hospital Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 222 0888 – 0212 222 0600
Faks: 0212 222 2001
Adres: Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:14 Okmeydanı / Şişli / İSTANBUL
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

  • Tarif 1
    Hastanemiz e-5 üzerinden mecidiyeköy yönüne giderken haliç köprüsünü geçtikten sonra sağdan ilk çıkıştan çıkılır şişli tabelası takip edilerek sola girilir darul aceze caddesi boyunca ilerleyip okmeydanı ağız ve diş hastanesi geçildikten sonra 300 metre ileride solda kalır.
  • Tarif 2
    Grand Cevahir otelin çaprazındadır.
  • Tarif 3
    Metrobüs ün çağlayan durağında inilir adliyenin karşı tarafına geçilir işıklardan karşıya geçildikten sonra yürüyüş yolundan düz devam edilerek ilk sola dönüp düz devam edildiğinde şişli zabıta amirliğinin karşısında kalır.

İstanbul Özel Şişli Kolan Internatıonal Hospital Hastanesine Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:14 Okmeydanı / Şişli / İSTANBUL adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 222 0888 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir