İvrindi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

İvrindi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane: İvrindi Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0266 456 11 38
Faks: 0266 456 29 93
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Kurtuluş Mahallesi, Çamdibi Mevkii, Eski Balıkesir yolu üzeri İvrindi / Balıkesir
İnternet Sitesi: http://ivrindidh.saglik.gov.tr
E-Posta: balikesirdhs12@saglik.gov.tr

İvrindi Devlet Hastanesi laboratuvarlarında sağlığınız için gerekli olan tahlilleri doktorunuzun yönlendirmesi üzerine yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahliller rahatsızlığınızın sebebini veya sağlık durumunuzu net bir biçimde ortaya çıkarır. Laboratuvar çalışmaları sonucunda elde edilen bulgular, tahlil sonuçlarınız sizlerle paylaşılır. Laboratuvar sonuçlarınızı öğrendikten sonra sitemizde bulunan tahlil analizleri ile değerlerinizin tam anlamını öğrenebilirsiniz. Yaptırdığınız tahlil ile sağlık sorununuzu tespit edebilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Tahlil-Sonuclari.com ailesi olarak acil şifalar dileriz.

İvrindi Devlet Hastanesi Tahlil sonuçları bilgilerini online ortamda öğrenerek zamandan tasarruf sağlarsınız ve tahlil sonuçlarınızı doktorunuzla görüşmeden önce sitemizdeki tahlil sözlüğü ile bir ön bilgiye sahip olursunuz.

İvrindi devlet hastanesi tahlil sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için;

  • T.C. Kimlik No
  • Doğum Yılı
  • İşlem numarası
  • Güvenlik kodu bilgilerini yazmanız gerekmektedir.

İvrindi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları  Butonuna tıklamanız gerekir.

ivrindi devlet hastanesi tahlil sonuçları

 
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İvrindi Devlet Hastanesine Kurtuluş Mahallesi, Çamdibi Mevkii, Eski Balıkesir yolu üzeri İvrindi / Balıkesir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0266 456 11 38 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir