İzmir Alper Çizgenakat Çeşme Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İzmir Alper Çizgenakat Çeşme Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0232 712 0777
Adres: Fahrettinpaşa Mah.2222 Sokak No:1 Ilıca Yolu Boyalık Mevkii Çeşme İzmir
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İzmir Alper Çizgenakat Çeşme Devlet Hastanesine Fahrettinpaşa Mah.2222 Sokak No:1 Ilıca Yolu Boyalık Mevkii Çeşme İzmir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0232 712 0777 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir