İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Alsancak Diş Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0232 464 7862
Adres: 1474 Sok No:6 Alsancak-izmir Alsancak Gar Karşısı Tel:232 444 35 41 Buca Semt Polikliniği: : Özmen Cad. No : 147 Buca/izmir (Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi Bahçesinde) Bayraklı Semt Polikliniği: 2119 Sok. No:2 Çay Mah. Bayraklı-izmir
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine 1474 Sok No:6 Alsancak-izmir Alsancak Gar Karşısı adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0232 464 7862 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir