İzmir Özel Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İzmir Özel Medical Park Hastanesi
Telefon Numarası: 0232 399 5050
Faks: 0232 399 5070
Adres: Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12 Karşıyaka / İzmir
E-Posta: izmir@medicalpark.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İzmir Özel Medical Park Hastanesine Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12 Karşıyaka / İzmir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0232 399 5050 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

    1. admin Yazar

      Sayfamızda bulunan kırmızı Tahlil Sonuçları butonuna tıklayarak tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz Gülay Hanım. Geçmiş olsun dileklerimizle..

  1. abdurrahman

    sonuç için bi sefer girdim çıkmamış bidaha giremiyorum şifre gelmiyor telefonuma ne yapmalıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir