İzmir Özel Sada Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İzmir Özel Sada Hastanesi
Telefon Numarası: 0232 832 9900
Faks: 0232 832 0210
Adres: İzmir-Çanakkale Asfaltı Üzeri No:2/1 Menemen-İZMİR
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İzmir Özel Sada Hastanesine İzmir-Çanakkale Asfaltı Üzeri No:2/1 Menemen-İZMİR adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0232 832 9900 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. burcu yeşilova

    İyi günler benim bugün çıkıcak ikili test sonucumu mail olarak atmanızı rica edicem çünki aradım sistem gidio geliyor dendi doktorumu aradım ayrıldığını belirtti rahatsız olduğum için gelip alabilme şansım yok şuan . protokol no ve ya barkod no ile de bakabilirim onlarıda yazsanız olur tesekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir