İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi
Telefon Numarası: 0232 454 1414
Faks: 0232 454 1516
Adres: Ahmet Piriştina Blv. No:51 Tınaztepe, Buca-İzmir-Türkiye
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İzmir Özel Tınaztepe Hastanesine Ahmet Piriştina Blv. No:51 Tınaztepe, Buca-İzmir-Türkiye adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0232 454 1414 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. nihat

  4 gündür bu tınaztepe hastanesinde yaptırdığımız kan tahlili sonuçlarını internetten elde edemiyorm. Bunun bir pratik yolu bulunamaz mı?. Hastane ile ilgili her türlü reklam var. fakat. ücreti ödenmiş bu işlemin hastaya ulaştırılmasına önem verilmiyor. Sinir oldum.

 2. admin Yazar

  Hastanenin online tahlil sonucu sisteminde bir sorun görünmüyor. Tahlil verileriniz henüz bilgisayar ortamına aktarılmamış olabilir. Bir süre sonra tekrar deneyiniz.

 3. admin Yazar

  Sayfamızda bulunan hastanelerle bir bağımız yoktur. Tahlil-Sonuclari.com sitesi hastanelerin tahlil sonuçları sayfalarını bir sitede toplayarak ulaşım kolaylığı sağlayan bir site projesidir. Hastane ile ilgili olan sorunlarınızı da sayfamızda bulunan iletişim kanallarını kullanarak iletebilirsiniz. Acil şifalar dileriz Nezahat Hanım.

 4. Isimsiz

  3 5 ayda gider tahlil yaptiririm ameliyat oldum..muayeneye geldim yakinimi ameliyatta kaybettim dünya para ödedim tek kelime etmedim fakat böyle saçma sitesi olan hastane görmedim üstelik ebe hemşireyim sayısız özel kurumda çalıştım ilgisizligin alası yazıklar olsun 2 saat sonra çıkan sonucumu internet sitesinde göremiyorum ilginç…..

  1. admin Yazar

   Bu site herhangi bir hastanenin internet sitesi değildir. Tahlil sonuçları sayfasına yönlendiren bir özel internet projesidir. Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir