İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Ssk Tepecik Hastanesi Yada Ssk Yenişehir Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0232 469 6969
Adres: Güney Mahallesi 1140/1 Sokak No : 1 Yenişehir Konak İzmir Konak Semt Polikliniği Sümer Mah. 453 Sokak No 2 Eski Adı : Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Bornova Semt Polikliniği 129 Sokak No:305/a Evka3 Bornova İzmir Bornovaya Bağlı Semt Polikliniği Ergene Mah. 456 Sokak No:4 Bornova İzmir
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesine adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. ceren

    yaaaa güvenlik kodunu giriyorum çıkmıyor nasıl yada kaç boşluk bırakmak lazım büyük harflede olmuyor acil cevap ne olurrrr…….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir