Kağıthane Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Kağıthane Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Kağıthane Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 280 2222
Adres: Ana Bina: Sanayi Mah. Sultan Selim Cad.Şahinler Sokak No:23 Pk:34416 Kağıthane-İstanbul Hamidiye Semt Polikliniği: Hamidiye Mah. Ardınç Sok. No:4 Kağıthane / İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kağıthane Devlet Hastanesine Sanayi Mah. Sultan Selim Cad.Şahinler Sokak No:23 Pk:34416 Kağıthane-İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 280 2222 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir