Kahramanmaraş Elbistan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kahramanmaraş Elbistan Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Elbistan Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0344 413 8001
Adres: Karaelbistan Kasabası 46300 Elibistan / Kahramanmaraş 46300 Kadın Doğum Çocuk Hastanesi:kızılcaoba Mah.Lise Caddesi 46300 Elbistan/kahramanmaraş
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kahramanmaraş Elbistan Devlet Hastanesine Karaelbistan Kasabası 46300 Elibistan / Kahramanmaraş adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0344 413 8001 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir