Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0344 228 2800
Adres: Gaziantep Yulu Üzeri 14. Km. Karacasu Mevki Merkez/ Kahramanmaraş Kadın Doğum Ve Çocuk Ek Binası:mimar Sinan Mah Alaaddin Özdenören Caddesi Onikişişubat/kahramanmaraş Yörük Selim Semt Polikliniği: Yörükselim Mahallesi Gazi Mustafa Kuşçu Caddesi Onikişubat/kahramanmaraş
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesine Gaziantep Yulu Üzeri 14. Km. Karacasu Mevki Merkez/ Kahramanmaraş adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0344 228 2800 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir