Karaisalı Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Karaisalı Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 551 25 24
Faks: 0322 551 32 24
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Yeni Mah. Cumhuriyet Cad.Karaisalı / Adana
İnternet Sitesi: http://www.karaisalidevlethastanesi.gov.tr
E-Posta: adanadhs3@saglik.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Genel Diş Polikliniği, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Karaisalı Devlet Hastanesine Yeni Mah. Cumhuriyet Cad.Karaisalı / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 551 25 24 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir