Karaman Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Karaman Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi Yeni Bina,Yeni Bina, Yeni Hastane
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0338 226 3000
Adres: Üniversite Mahallesi 1984 Sk. No:1 Merkez/ Karaman (Doğukışla Mevki – Yeni Düzenleme İle Mahalle İkiye Ayrılmıştır.)
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Karaman Devlet Hastanesine Üniversite Mahallesi 1984 Sk. No:1 Merkez/ Karaman adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0338 226 3000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir