Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Kartal- Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Var
Telefon: 0216 441 3900
Adres: E-5 Karayolu Mevkii Şemsi Denizer Cad. 34865 Adatepe:feyzullah Mah. Oğuzhan Cad. No:14 Adatepe Maltepe Tel:216 457 44 03-07 Büyükada:büyükada Nizam Mahallesi İstanbul Tel: 0216 382 8289
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesine E-5 Karayolu Mevkii Şemsi Denizer Cad. 34865 Kartal – İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 441 3900 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir