Kartal Yakacık Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Kartal- Yakacık Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Yakacık Doğum Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0216 377 2396
Adres: Çarşı Mah. Soğanlık Cad. No:17 – Yakacık / Kartal – İstanbul İbni Sina:uğur Mumcu Mah.Şeyh Şamil Cad.Kartal Belediyesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi Tel:2164521770
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kartal Yakacık Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine Çarşı Mah. Soğanlık Cad. No:17 – Yakacık / Kartal – İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 377 2396 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir